3 روش بهینه سازی سایت برای موتور جستجو Bing

سئو بینگ

با اینکه موتور جستجوی گوگل سهم بزرگی از بازار را در اختیار خود دارد اما باز هم موتور جستجوی بینگ ( Bing ) علاقه مندان خود را دارد ، در این مقاله پرداختم به چند روش که می تونید سایت خودتون رو در بینگ بهینه سازی کنید . 

نرخ کلیک بینگ از گوگل بهتر است !

اگر یک کلمه را در بینگ جستجو کنید و همان کلمه را در گوگل نیز جستجو کنید می بینید تعداد نتایجی که در گوگل نمایش داده می شود بسیار بیشتر از بینگ است ، پس اگر کمی وقت صرف بینگ کنید می توانید با رقابت کمتر به صدر نتایج بیایید .

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو Bing

این آمار نشان دهنده ی میزان درصد استفاده ی مردم آمریکا از موتورهای جستجو در ماه فوریه سال 2018 می باشد 

بهینه سازی سایت در بینگ ساده تر است

برعکس گوگل که فاکتور های زیاد و پیچیده ای برای خود دارد بینگ ساده تر می باشد ، بطور مثال لینکی که به سایت شما داده می شود ممکن است خیلی تاثیر گذار باشد و سایت شما را چند پله بالا بیاورد اما در گوگل ممکن است باعث سقوط شما شود !

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو Bing

1 – مطمئن شوید سایت شما در بینگ ایندکس شده است

به بینگ بروید و  site:yoursite.com را جستجو کنید ( جای Yoursite نام سایت خود را بزنید ) اگر وبسایت شما ایندکس شده باشد خواهید دید چند صفحه از سایت شما ایندکس شده است .

سئو در بینگ

معمولا اگر سایت شما در گوگل به درستی ایندکس شده باشد چند صفحه از آن بطور خودکار در بینگ نیز ثبت می شود ، اما اگر می خواهید خودتان دستی سایت را در بینگ ثبت کنید به این لینک بروید . 

2 – ثبت نقشه سایت

اگر از ابزار وبمستر بینگ استفاده کنید در ابتدا باید آدرس سایت و نقشه سایت خودتون رو وارد کنید ، مطمئن شوید که نقشه شما در هر دو موتور جستجو به درستی کار می کند و خزنده های بینگ می توانند آن را بخوانند . 

ثبت نقشه سایت در بینگ

3 – کلمات کلیدی را بطور مستقیم بنویسید

در سال 2012 گوگل با انتشار الگوریتم مرغ مگس خوار به سئو معنایی و کلمات مترادف در جستجو پرداخت اما در بینگ این قضیه برعکس می باشد ، در سایت و مقاله خودتون کلمات کلیدی رو بطور مستقیم بیان کنید .

مطالعه کنید : پیدا کردن کلمات کلیدی مترادف

جمع بندی 

موتور جستجوی بینگ این فرصت را می دهد که بتوانید نرخ کلیک را در سایت خودتون افزایش دهید ، علاوه بر مباحث اصلی که شامل انتخاب درست کلمات کلیدی و گذاشتن Alt برای عکس و … می باشد بهینه سازی سایت برای بینگ نیز شامل قانون هایی می باشد که دور زدن آن ها باعث جریمه سایت می شود .

0
اشتراک‌گذاری
Farid Mohammadi

ارسال پاسخ