جدید ترین متد ساخت بک لینک های دائمی

بک لینک دائمی

با ساخت بک لینک در سایت های معتبر گوگل را وادار کنید تا به شما احترام بگذارد. همین الان شروع به ساخت بک لینک رایگان در سایت های معرفی شده کنید و تاثیر آنها بر افزایش رتبه سایت خود را زودتر از رقبا ببینید.

تاثیر بک لینک بر سئو سایت و افزایش رتبه برای کلمات کلیدی نیازی به توضیح اضافه ای ندارد و موضوعی است که همگان کم و بیش از آن مطلع هستند. اما استراتژی بک لینک سازی و سایت های که باید از آنها لینک گرفت همواره محل رقابت برای مدیران سایت ها بوده، هست و خواهد بود.

عوامل مهم در ساخت بک لینک با کیفیت

برای بک لینک سازی همواره باید چند عامل کلیدی در سایت مبدا(سایتی که قرار است از آنجا بک لینک بگیریم) را به دقت ارزیابی کنیم. عامل اول و بسیار حیاتی ارتباط محتوایی سایت مبدا با سایت خودمان است. بهترین حالت برای بک لینک سازی استفاده از سایت هایی می باشد که از نظر محتوا و حوزه کاری مشابه و یا نزدیک به سایت ما باشند.

بک لینک دائمی

عامل کلیدی دوم استفاده از سایت هایی می باشد که در حوزه کاری خود قدرتمند باشند و تعداد بازدیدکننده های آنها در حد مطلوبی باشد. قبل از لینک سازی در سایت های مبدا با آنالیز سایت مربوط تمامی اطلاعات آن از جمله اعتبار سایت و دامنه، میزان ترافیک، لینک های خروجی و… را چک کرده و در صورت تایید اقدام به گرفتن بک لینک از آنها کنید.

عامل سوم و بسیار جالب; از دوستان گوگل لینک بگیرید. سایت هایی مانند ویکی پدیا به عنوان قدرتمندترین سایت با محتوای متنی، یوتوب به عنوان رنک یک محتوای ویدئویی، گوگل پلاس شبکه اجتماعی معتبر خود گوگل… و در نهایت ساخت وبلاگ در سیستم وبلاگ دهی وردپرس و بلاگر.

 

 

0
اشتراک‌گذاری
Shahram Oladi

ارسال پاسخ