سئو سایت موزیک

سئو سایت موزیک

با توجه به رشد اینترنت در ایران تعداد سایت هایی که خدمات پخش و دانلود آهنگ رو عرضه می کنند بسیار زیاد شده است ، وب سایت هایی که در حوزه موسیقی فعالیت دارند دارای مطالب زیاد و ترافیک بالایی هستند پس طبیعی است که سایت های موسیقی برای این که در صدر نتایج گوگل باشند نیازمند سئو بسیار قوی می باشند.

سئو سایت موزیک

سئو سایت دانلود آهنگ

در مقالاتی که درمورد سایت های بزرگ منتشر کردیم اشاره به محتوا گذاری منظم در آن ها داشتیم که سایت های موسیقی دارای این ویژگی می باشد ، اما چطور سایت های موزیک رو سئو کنیم ؟

عنوان ها

برای اینکه سئو مناسب در سایت داشته باشید سعی کنید از عنوان هایی مثل “دانلود آهنگ جدید [نام خواننده] ” یا “دانلود جدیدتربن آهنگ [نام خواننده] ” استفاده کنید .

برچسب گذاری

برچسب ها در سایت موسیقی خیلی کمک کننده هستند ، علاوه بر دسته بندی خوانندگان توسط برچسب به کاربر یک راهنمایی نیز می دهید ، سعی کنید برای خواننده از یک برچسب استفاده کنید

هاست پرسرعت

مسئله ای در سایت های موزیک خیلی مطرح است سرعت سایت می باشد ، وقتی ترافیک سایت شما بالا می رود نیازمند هاست قدرتمند هستید که در چنین مواقعی سایت دچار افت سرعت نشود

متن آهنگ

اگر آهنگ جدیدی را برای دانلود قرار داده اید توصیه می شود متن آن را هم قرار دهید تا باعث شود کاربر وقت بیشتری را در سایت شما بگذراند .